انتشار کتاب «شقیقه های سفید»
کتاب رمان «شقیقه های سفید» نوشته مسعود نوروزی، نویسنده شیرازی توسط انتشارات نویسندگان پارس منتشر شد؛نویسنده با "شقیقه های سفید"، روزهای یک جوان دبیرستانی را به تصویر می کشد و نوعی به ناهنجاریهای اجتماعی می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، مسعود نوروزی در خصوص این کتاب می گوید: کتاب شقیقه های سفید، دهه هشتادی را به تصویر می کشد، که کم و بیش، پر رنگ و کم رنگ برای ما اتفاق افتاده است.

وی می افزاید: کتاب روی یک موضوع تمرکز ندارد؛ یکی از این موضوعات، اختلاف بین دو نسل است که مختص یک منطقه نبوده و مانند چتر روی این خاک را پوشانده بود اما، بن مایه اصلی کتاب، عشق هایی را نشان می دهد که زخم هایی را بر جای می گذاشت بر دل و روح دختران و پسران آن زمان که تا سال ها بعد سوزش حاصل از این اتفاق فراموش نشدنی می آمد. گاهی هم همین عشق می توانست واقعی و شیرین باشد.

وی ادامه می دهد: شور، حرارت، شکست ،خنده، گریه،یاس، امید، خاطره های مشترک در دهه هشتاد را به خوبی می توان در این کتاب دید.

مسعود نوروزی متولد 1370 در روستای قاسم آباد رامجرد از توابع شهرستان مرودشت است که نویسندگی را از کلاس سوم راهنمایی شروع کرده و 2 کتاب دیگر در زمینه شعر و رمان نیز در دست چاپ دارد.

گفتنی است: رمان «شقیقه‌های سفید» نوشته مسعود نوروزی در ۱۵۰ صفحه توسط انتشارات نویسندگان پارس منتشر شده‌است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۳۹
تعداد کلیک ۱۹۴
برچسب : فهرست اخبار استان ها
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد