اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

پیام روز سینما از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت

پیام روز سینما از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت
در دنیای رنگارنگ امروز که هر لحظه اش تولد صنعتی را نوید می دهد هنوز صنعت سینما پرچم دار جهان تصویر است. صنعتی که کوچک و بزرگ را، روبه روی خود می نشاند و از تمامی احساسات بشری با زبان تصویر، رنگ و نور سخن می گوید؛ صنعتی که با او همراه میشوی، با آدمهایش می خندی، اشک میریزی، به شوق می آیی و انتظار می کشی.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ مهدی رنجبر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت به مناسبت روز ملی سینما در پیامی این روز را به سینماگران و هنرمندان این عرصه تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

در دنیای رنگارنگ امروز که هر لحظه اش تولد صنعتی را نوید می دهد هنوز صنعت سینما پرچم دار جهان تصویر است. صنعتی که کوچک و بزرگ را، روبه روی خود می نشاند و از تمامی احساسات بشری با زبان تصویر، رنگ و نور سخن می گوید؛ صنعتی که با او همراه میشوی، با آدمهایش می خندی، اشک میریزی، به شوق می آیی و انتظار می کشی.

هر آنچه که در سینما اتفاق می‌افتد انعکاس شرایط جامعه است و در این میان، سینمایی مبتنی بر ارزش های اخلاقی و انسانی است که برگرفته از فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی ماست و در این سینما، سینماگران نیز از فرهیختگان جامعه محسوب شده و مروج ارزش های انسانی و اخلاقی هستند.

 سینمای ایران از آغاز تاکنون با محوریت ارزش های اسلامی ایرانی، خالق آثاری برجسته و فاخر بوده است.

 اینجانب روز ملی سینما را به تمام کوشندگان سینما که با شناخت دقیق ایران و دنیای بیرون سعی در بهتر کردن هرچه بیشتر آثار خود کردند و هر روز برای ایران افتخار می کنند تبریک عرض کرده موفقیت و سربلندیشان را آرزومندم.

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۱۶
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید