اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

ابقای رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان لامرد

ابقای رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان لامرد
مصطفی مجرد از اول مرداد ماه 1400 به مدت یک سال بعنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان لامرد انجام فعالیت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ با حضور امید وامق مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی فارس، مجتبی حسینی قیری عضو هیئت رئیسه انجمن نمایش فارس و جمعی از هنرمندان، هنرمند مصطفی مجرد برای دومین سال پیاپی بعنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان لامرد انتخاب گردید.

در این محفل صمیمی امید وامق ضمن بازدید از سالن پلاتوی شهر لامرد از مساعدت های شهرداری و شورای اسلامی شهر و هنرمندان تئاتر لامرد تقدیر نموده و گفت: در راستای معرفی شهر لامرد به کل ایران باید یک اتفاق خوب در لامرد رخ دهد. شهرستان لامرد با همه ظرفیت های فرهنگی و هنری پتانسیل اجرای جشنواره  استانی و بلکه ملی تئاتر خیابانی را دارد.

امید وامق تصریح کرد: تحول و پیشرفت تئاتر در شهرستان‌ها پدیده ایست که با ایجاد رقابت بین شهرهای مختلف و حتی تهران، برای تئاتر کل کشور مفید خواهد بود.

وی ادامه داد: تمام عزم ما برای حمایت از تولید و ارائه آثار نمایشی در شهرستانها جدی است و این مسأله برای ما همیشه در اولویت بوده و خواهد بود.

در پایان با توجه به شایستگی و سوابق ارزنده و حسن شهرت هنرمند مصطفی مجرد، وی برای سال دوم بعنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی لامرد انتخاب و حکم انتصاب مجدد خود را از رئیس انجمن هنرهای نمایشی فارس دریافت کرد.

گفتنی است مصطفی مجرد از اول مرداد ماه 1400 به مدت یک سال بعنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان لامرد انجام فعالیت خواهد کرد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید