اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پی درگذشت علی مرادخانی

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پی درگذشت علی مرادخانی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پیامی درگذشت معاون سابق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در متن پیام صابر سهرابی آمده است:

"إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت انسانی والامقام، نیک اندیش و متعهد به خدمت به مردم، مرحوم علی مرادخانی معاون سابق امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

فعالیت های مستمر، دلسوزانه، ارزشمند و راهبردی ایشان در عرصه مدیریت برای پیش برد اهداف فرهنگی و هنری ایران اسلامی عزیزمان، در کنار اخلاق نیکو و صمیمانه ای که با فرهیختگان فرهنگ و هنر داشتند، هیچگاه از یادمان نخواهد رفت.

اینجانب این ضایعه جبران ناپذیر را به خانواده آن مرحوم، وابستگان و اهالی فرهنگ و هنر صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال، برای آن عزیز سفرکرده، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و بردباری خواستارم.

صابر سهرابی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

گفتنی است زنده یاد علی مرادخانی که معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ عهده دار بود، فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه تهران است. وی پس از اتمام تحصیلات خود در سمت‌های مختلف مدیریتی نیز حضور داشته که از آن جمله می‌توان به مدیریت تولید فیلم و عکس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۶۳ تا ۱۳۶۵)، مدیریت همکاری‌های سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۶۵ تا ۱۳۶۷)، مدیر مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶)، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۷۳ تا ۱۳۸۷)، مدیریت موزه موسیقی (۱۳۸۷ تاکنون) اشاره کرد. تاسیس خانه موسیقی ایران با همکاری هنرمندان موسیقی، مدیر تولید مجموعه زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان (امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، نیز برخی دیگر از فعالیت‌های زنده یاد مرادخانی را تشکیل می‌دهند.

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید