اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

مهلت یکهفته ای متقاضیان تسهیلات تحفه برای رفع نواقص

مهلت یکهفته ای متقاضیان تسهیلات تحفه برای رفع نواقص
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام داشت: متقاضیان تسهیلات تحفه برای رفع نواقص خود، هر چه سریعتر در سامانه مربوطه وارد شده و بر اساس مهلت یک هفته ای که داده شده است، نسبت به رفع نواقص اقدام فوری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی با اشاره به اینکه، کارگروه استانی موضوع درخواست متقاضیان و ثبت نام کنندگان وام تحفه (تسهیلات حمایتی فرهنگ و هنر) را در چندین نوبت مورد بررسی قرار داده است، تاکید کرد: در این جلسه ها، اعضای شورا ضمن تایید بسیاری از تقاضاها و ارجاع آن به مراحل بعد، با بسیاری از تقاضاهای ناقص و یا دارای اشکال در پرونده روبرو شده است که لازمه ادامه رسیدگی به این پرونده ها اینست که متقاضی به صفحه سامانه تحفه مراجعه و پس از رفع نواقص نسبت به ارسال مجدد آن به دبیرخانه استانی اقدام کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس افزود: بر همین اساس تعداد زیادی از متقاضیان با وجود اعلام نواقص و اشکال های موجود در درخواست، متاسفانه نسبت به ویرایش و رفع اشکال اقدام ننموده اند. همین امر باعث شده تا امکان رسیدگی به تقاضاهای جدید فراهم نشود.

سهرابی در پایان بیان داشت: به همه متقاضیان در سامانه تحفه به مدت یک هفته از تاریخ انتشار این خبر مهلت داده می شود، ضمن مراجعه به سامانه تحفه و رویت آخرین وضعیت تقاضای خود، نسبت به رفع نواقص و بارگزاری موارد خواسته اقدام نمایند تا در گام بعدی امکان بررسی و اظهار نظر در جلسه های آتی شورای استانی فراهم شود و بدیهی است پس ازمهلت اعلام شده، درخواست متقاضیانی که نسبت به تکمیل تقاضای خود همکاری ننموده اند از چرخه بررسی خارج شده و شورای استانی نسبت به بررسی تقاضاهایی اقدام خواهد کرد که تا بدین لحظه مورد بررسی قرار نگرفته اند.

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید