اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی بخارای من ایل من آباده

اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی بخارای من ایل من آباده
مسابقه کتابخوانی بخارای من ایل من، ایده‌ای نوین برای جذب و شکوفایی استعدادهای برتر در زمینه کتابخوانی بود که شرکت‌کنندگان با خوانش این کتاب، به بررسی آن می‌پرداختند و برداشت خود را در یک برگ می‌نوشتند. از همه برداشت‌هایی که به دبیرخانه فرستاده شد، ۵ برداشت، برگزیده شدند .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ برگزیدگان مسابقه کتابخوانی بخارای من ایل من شناخته شدند .

در آیینی از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ایل من بخارای من تجلیل شد .

هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در این آیین گفت: فرهنگ، تنها نقطه اصلی و هدف مشترک همه مردم است که می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مسائل و مشکلات باشد و در این راستا مروجان کتاب و کتابخوانی، جایگاه ویژه‌ای را در گسترش فرهنگ دارند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده افزود: انجمن از دریا به دریا، یکی از انجمن‌های پویای این اداره است که در سال‌های گذشته در زمینه ادبیات به ویژه کتاب مثنوی معنوی و شخصیت مولانا، پژوهش‌های بی‌شماری انجام داد و هم اکنون نیز با بیش از 70 عضو پویا، همچنان در این راه گام برمی‌دارد .

وی ادامه داد: مسابقه کتابخوانی بخارای من ایل من، ایده‌ای نوین برای جذب و شکوفایی استعدادهای برتر در زمینه کتابخوانی بود که شرکت‌کنندگان با خوانش این کتاب، به بررسی آن می‌پرداختند و برداشت خود را در یک برگ می‌نوشتند. از همه برداشت‌هایی که به دبیرخانه فرستاده شد، 5 برداشت، برگزیده شدند .

برگزیدگان:

محمدرضا تصدیقی، علیرضا اعرابی، علی جباری، مژگان سعادت و طاهره نعمت‌الهی

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۱۰
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید