اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

راه‌اندازی انجمن کتاب در آباده

راه‌اندازی انجمن کتاب در آباده
آغاز به کار فعالیت‌های کتاب و کتابخوانی آباده در سال جدید با پویانمایی کتاب آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در آیینی، هادی فرخی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده، حکم مسئولیت محسن خلیفه را به مدت یک سال، برای راه‌اندازی و ریاست انجمن کتاب آباده، به وی داد.

هادی فرخی، در این آیین گفت: تحول سال جدید به معنای دگرگونی در سیر و سلوک معنوی و همچنین دیدگاه انسان‌ها برای اوج گرفتن به سوی کمال و دانایی است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده افزود: هرچند پویش‌های کتابخوانی در شهرستان آباده ،بسیار چشمگیر بوده است، در سال جدید می‌بایست هر چه بیشتر برای گسترش فرهنگ دانایی تلاش کرد؛ از این رو بر دوستان انجمن کتاب است تا با همکاری، همراهی، هم‌یاری و ایده‌ها و اندیشه‌های خود در این راه گام بردارند.

محسن خلیفه، مسئول انجمن کتاب شهرستان آباده نیز گفت: افتخار می‌کنم که فرصتی برایم پیش آمد تا برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بکوشم و در راه دانایی گام بردارم .

مسئول انجمن کتاب شهرستان آباده افزود: آغاز به کار فعالیت‌های کتاب و کتابخوانی آباده در سال جدید با پویانمایی کتاب آغاز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد که به لطف خدا و پشتیبانی و همراهی مسئولین شهرستان بتوانیم با ارائه راهکارها و ایده‌های نوین در زمینه فرهنگ، پایتختی کتاب را برای شهرستان به دست آوریم .

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۳۱
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید