اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

استاندار فارس در دیدار نوروزی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد و جمعی از فرهنگ وران و هنرمندان گفت: آوازه بلند شیراز از هنرمندان سرچشمه گرفته است

استاندار فارس در دیدار نوروزی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد و جمعی از فرهنگ وران و هنرمندان گفت: آوازه بلند شیراز از هنرمندان سرچشمه گرفته است
استاندار فارس در جلسه دیدار نوروزی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از فرهنگ وران و هنرمندان، اجرای موزه هنر شیراز و موزه دفاع مقدس را از جمله فعالیت های فرهنگی عنوان کرد و گفت: اعتقاد دارم آوازه بلند شیراز و استان فارس از هنرمندان و فرهنگوران سرچشمه گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس عنایت اله رحیمی در جلسه دیدار  نوروزی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  و جمعی از فرهنگ وران و هنرمندان استان با اشاره به شرایط اقتصادی و اجتماعی در  سال های گذشته گفت: اجرای خط دوم ابرسانی و اجرای تصفیه خانه های 600هزار نفری  از جمله فعالیت های موفق عمرانی در استان است. 

وی افزود : جهش تولید و رشد تولید از جمله مسائل مورد تاکید مقام معظم رهبری در سال‌جاری بوده است که خاصه در بخش صنعت آلومینیوم و فولاد استان فارس تاثیر گذار بوده است.
نماینده عالی دولت در استان فارس افزایش تولید ماسک و مواد ضد عفونی کننده را از دیگر فعالیت های موفق در مواجه با بیماری کرونا عنوان کرد و اظهار داشت: اعتقاد دارم اوازه بلند شیراز و استان فارس از هنرمندان و فرهنگوران سرچشمه گرفته است.
استاندار فارس اجرای موزه هنر شیراز و موزه دفاع مقدس را از جمله فعالیت های فرهنگی عنوان کرد و گفت: به اثری فاخر و ماندگار برای ارائه به آیندگان در شهر شیراز نیاز داریم و هم اکنون موزه مشاهیر و موزه منطقه ای در حال اجراست.
رحیمی گسترش هفته های فرهنگ و هنر در میان شیراز و کشور های مختلف را از جمله اهداف فرهنگی عنوان کرد و افزود: رسالت فرهنگ و هنر  صلح دوستی است.
گفتنی است این جلسه با ارائه نظرات جمعی از فرهنگ وران و هنرمندان پایان یافت.

۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید