اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

ایستگاه پایانی جشنواره استانی خط تحریری نماز در آباده

ایستگاه پایانی جشنواره استانی خط تحریری نماز در آباده
بیش از 60 اثر به دبیرخانه جشنواره خط تحریری نماز فرستاده شد که 3 اثر از مریم قهاری و شیدا شادمانی از فسا و محیا فراوانی از استهبان توانستند جایگاه‌های نخست تا سوم این جشنواره را بدست آورند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از دریافت بیش از 60 اثر هنری با موضوع نماز در جشنواره خط تحریری خبر داد.
هادی فرخی گفت: نماز سرچشمه زلال پاکی‌ها و مهربانی‌هاست. یادگاری پربها از پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص) که صراط مستقیم و طریق رسیدن به کمال در آن نهفته است.
دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده انگیزه برگزاری جشنواره خط تحریری نماز را آشنایی بیشتر نوجوانان با فلسفه نماز با زبان هنر دانست و افزود: هنر، حس عاشقانه‌ای است که به سادگی همه مردم آن را می‌فهمند و هنرمند، با آفرینش یک اثر هنری می‌تواند همه آن چه را که می‌خواهد به دیگران بفهماند.
یادآور می‌شود بیش از 60 اثر به دبیرخانه جشنواره خط تحریری نماز فرستاده شد که 3 اثر از مریم قهاری و شیدا شادمانی از فسا و محیا فراوانی از استهبان توانستند جایگاه‌های نخست تا سوم این جشنواره را بدست آورند.
جشنواره خط تحریر نماز با همکاری دبیرخانه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده و آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی آیینه آباده برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید