اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

پیام رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده درباره هفته بسیج

پیام رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده درباره هفته بسیج
این خیزش برآمده از ذهن بیدار و روشن‌بین امام خمینی (ره) بود که مردم را به شور و اشتیاق انداخت تا برای دفاع از میهن خود هم‌صدا و هم‌گام شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده با گرامی‌داشت هفته بسیج، بسیج را برآمده از ذهن بیدار مردم خواند که دل در گرو رهبر و مقتدای خویش داشتند و گفت: بسیج یادآور مردان و زنانی است که بی‌ادعا پای در رکاب رهبر خویش نهادند و به حکم آن پیر فرزانه، برای سرافرازی کشور عزیزشان به صحنه آمدند. این خیزش برآمده از ذهن بیدار و روشن‌بین امام خمینی (ره) بود که مردم را به شور و اشتیاق انداخت تا برای دفاع از میهن خود هم‌صدا و هم‌گام شوند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آباده دستاوردهای بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برون‌داد همبستگی و روحیه بسیجی مردم بیدار و همیشه در صحنه ایران دانست و افزود: مردم ما در پرتو عنایات حضرت باری تعالی و ائمه‌ی اطهار، به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در سایه منویات مقام معظم رهبری توانسته است دستاوردهای بزرگی را به دست آورد. این دستاوردها ثمره اتحاد و روحیه بسیجی ملت ماست که امید است این حرکت مقدس با قدرت هر چه تمام تر مسیر خود را برای رسیدن به آرمان‌های بلند نظام و انقلاب ادامه دهد.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۴
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید