اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

فضای مجازی و برنامه‌های هفته کتاب در بوانات

فضای مجازی و برنامه‌های هفته کتاب در بوانات
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بوانات با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی و مشارکت انجمن‌های فرهنگی و هنری برنامه‌هایی را تدارک دیده است و به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا همه این برنامه‌ها در فضای مجازی و با ایجاد پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی اجرا می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ حسین برزگر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوانات گفت: به مناسبت فرا رسیدن بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا، همه برنامه‌های هفته کتاب را در فضای مجازی برگزار کرد.

حسین برزگر افزود: اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بوانات با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی و مشارکت  انجمن‌های فرهنگی و هنری برنامه‌هایی را تدارک دیده است و به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا همه این برنامه‌ها در فضای مجازی و با ایجاد پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی اجرا می‌شوند.

 وی برنامه‌های اجرایی در این هفته را معرفی کتاب توسط نویسندگان، مسابقه، معرفی کتاب، سروده‌های شعرا درباره کتاب و چندین برنامه متنوع فرهنگی و  تهیه کلیپ با موضوع هفته کتاب و کتاب و کتابخوانی که از طریق فضای مجازی منتشر گردید، اعلام کرد.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۲۳
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید