اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: آسیب اجتماعی در نگرش ما یک منکر محسوب می شود

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: آسیب اجتماعی در نگرش ما یک منکر محسوب می شود
مرامی جدیدی با اشاره به اینکه دیدگاه و تفاوت نگرش ما هست که وضع آسیب های اجتماعی را تغییر می دهد، گفت: آسیب اجتماعی در نگرش ما، یک منکر در نگرش ما محسوب می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ «بهروز مرامی جدیدی»، امروز (چهارشنبه 28 آبان) در نشست خبری جشنواره هنری رسانه ای «کاج»، گفت: اعتیاد در همه جهان هست و طلاق در همه جهان به عنوان آسیب عنوان می شود.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه دیدگاه و تفاوت نگرش ما هست که وضع این آسیب را تغییر می دهد، یادآور شد: آسیب اجتماعی در نگرش ما، یک منکر در نگرش ما محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه برخورد فیزیکی و یا برخورد فرهنگی 2 راهی است که برای آسیب ها می توان مورد توجه قرار داد، یادآور شد: این جشنواره برای اولین بار در فارس روی می دهد و تولیدات فرهنگی و هنری به سمت و سویی کشیده می شود که کمتر به مسائل اجتماعی و با دید مذهبی و دینی پرداخته می شود.

مرامی جدیدی با تاکید بر اینکه در حوزه نظریه پردازی هنری و دینی فعالیت های مناسبی شکل نگرفته و به آن توجه نشده است، افزود: در دوره اول انتظار معجزه نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم این جشنواره باعث ایجاد موجی شود تا هنر برای امر به معروف، رفع منکرات و از بین بردن آسیب های اجتماعی ورود پیدا کند، تاکید کرد: این جشنواره می تواند در حوزه های دیگر هم تسری پیدا کند و با توجه به موازی کاری های حوزه فرهنگ و هنر روی داده است نیاز داریم با دنبال کردن یک هدف از هدر رفتن بودجه جلوگیری کنیم.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۰۳
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید