اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کودک و نوجوانان توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کودک و نوجوانان توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس
کامرانی گفت: مسابقه کتابخوانی ویژه کودک و نوجوانان در ۴۲ مرکز ثابت و ۶ مرکز سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نشست خبری رویدادهای فرهنگی و هنری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، همچون سال‌های گذشته به میزبانی پایتخت کتاب ایران، که امسال شیراز است، برگزار شد.

این نشست خبری اما امسال بر بستر مجازی و با حضور، ایوب دهقان‌کار، مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، سید احمد احمدی‌زاده، معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، روح‌الله منوچهری، مدیرکل امور کتابخانه‌های عمومی فارس، مرتضی جعفری، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و سعیدرضا کامرانی، سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس در سالن همایش کتابخانه رئیسی شیراز و به صورت مجازی در سامانه اسکای‌روم برگزار گردید.

سعیدرضا کامرانی، در این نشست گفت: رونمایی از 50 عنوان کتاب صوتی ویژه نابینایان را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس اجرایی خواهیم کرد.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس با اشاره به برگزاری نشست های کتابخوانی از جمله برنامه های این ایام است، افزود: تور مجازی بازدید از کتابخانه های فعال کانون در سطح فارس از برنامه های

وی با اشاره به اجرای سرود مجازی و پخش از طریق صدا و سیمای مرکز فارس، تاکید کرد: مسابقه کتابخوانی ویژه کودک و نوجوانان در 42 مرکز ثابت و 6 مرکز سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس برگزار می شود.

وی از تهیه پوستر هفته کتاب و انتشار در فضای مجازی خبر داد و یادآور شد: تجلیل از کتابداران و تولید 28 انیمیشن در حوزه کتاب از دیگر برنامه های هفته کتاب است.

کامرانی از سازمان های متولی خواست تا ایجاد تندیس و المان با موضوع و محتوای کتاب در شهرهای فارس و به ویژه شیراز را در دستور کار قرار دهند.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۵۰
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید