اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

جشنواره یار مهربان در سپیدان

جشنواره یار مهربان در سپیدان
گسترش فرهنگ کتابخوانی در همه سال با برگزاری رویدادهای گوناگونی چون نمایشگاه‌های کتاب، حمایت از نویسندگان و ناشرین، نقد کتاب، رونمایی کتاب، تجلیل از تلاشگران این عرصه، مسابقات کتابخوانی، پویش‌ها، نشست‌ها و برنامه‌های گوناگون برای حضور در جشنواره‌های روستایی، عشایری و پایتخت کتاب ایران و ... از رویدادهای فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ جشنواره یار مهربان با برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی شهرستان سپیدان بر بستر مجازی برگزار خواهد شد.

سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سپیدان و بیضا گفت: کتاب و کتاب‌خوانی از برنامه‌های محوری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره‌های تابعه است.

حسینی ادامه داد: گسترش فرهنگ کتابخوانی در همه سال با برگزاری رویدادهای گوناگونی چون نمایشگاه‌های کتاب، حمایت از نویسندگان و ناشرین، نقد کتاب، رونمایی کتاب، تجلیل از تلاشگران این عرصه، مسابقات کتابخوانی، پویشها، نشست‌ها و برنامه‌های گوناگون برای حضور در جشنواره‌های روستایی، عشایری و پایتخت کتاب ایران و ... از رویدادهای فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

دبیر انجمن کتابخانه عمومی سپیدان و بیضا افزود: امسال به دلیل شرایط ویژه‌ کرونایی، برنامه‌هایی با همان درون‌مایه ولی بر بستر مجازی همچون گشایش کتابخانه شرکت پلیمر سپیدان، نقد کتاب، رونمایی از کتاب، مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان با موضوع یار مهربان، نشست کتابخوان، نمایشگاه کتاب، پویش هر خانه یک کتابخانه، پویش نامه به نویسنده و تجلیل از فعلان عرصه کتاب خوانی در هفته کتاب و کتاب‌خوانی برگزار خواهد شد.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید