اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

برگزاری نشست روستا و عشایر دوستدار کتاب در روستای مهارلو سروستان

برگزاری نشست روستا و عشایر دوستدار کتاب در روستای مهارلو سروستان
کتاب باید از ضروریات زندگی افراد باشد. چرا که همیشه و به ویژه در این روزگار، بروز مشکلات اجتماعی از عدم توجه به کتاب و پایین بودن سرانه مطالعه برمی‌آید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی، نشست روستا و عشایر دوستدار کتاب در روستای مهارلو شهرستان سروستان برگزار گردید.

محمدحسن ضیایی‌آزاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروستان در این نشست گفت: اسلام با خواندن شروع شد و پایه تمامی علوم قرآنی همین خواندن است. اسلام اهمیت زیادی برای کتاب و علم‌آموزی قائل شده است.

ضیایی‌آزاد ادامه داد: کتاب باید از ضروریات زندگی افراد باشد. چرا که همیشه و به ویژه در این روزگار، بروز مشکلات اجتماعی از عدم توجه به کتاب و پایین بودن سرانه مطالعه برمی‌آید.

وی افزود: باید برای کتاب‌خوانی، پویشی همگانی در جامعه فراگیر شود.

ضیایی‌آزاد از برپایی نمایشگاه کتاب با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی سخن گفت.

این نشست با حضور محمدحسن ضیایی‌آزاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروستان،حسین رهنما، رئیس شورای اسلامی روستای مهارلو، راحله شبان، رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروستان، اعضای شورای اسلامی روستا، نماینده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سروستان و معتمدین محل در کتابخانه عمومی روستا برگزار گردید.      

۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید