اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس، عضوشورای سیاست ‌گذاری هفته کتاب کشور شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس، عضوشورای سیاست ‌گذاری هفته کتاب کشور شد
زمان زیادی تا آغاز بیست و هشتمین دوره هفته کتاب باقی نمانده و براساس اعلام نهادهای متولی، امسال هم از 24 آبان تا یکم آذرماه، برنامه های ویژه ای در قالب هفته کتاب و کتابخوانی برای علاقه‌مندان به یار مهربان به احتمال زیاد در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

به همین بهانه بعدازظهر دیروز معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکام جداگانه ای اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را معرفی کرد.

براین اساس، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، حجت‌الاسلام حبیب رضا ارزانی، علیرضا اسماعیلی، اسماعیل امینی، اشرف بروجردی، راضیه تجار، هومان حسن‌پور، ابراهیم حیدری، محمدحسین رنجبران، غلامرضا غفاری، علی غیاثی ندوشن، مهدی فیروزان، علیرضا کاظمی، جواد محقق، علیرضا مختارپور و محمدجواد مرادی‌نیا از سوی محسن جوادی به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب منصوب شدند.

خاطرنشان می شود هفته کتاب و کتابخوانی از سال ۱۳۷۲ در تقویم کاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و هدف از برگزاری این هفته، ترویج کتابخوانی اعلام است. برگزار شده است. در برگزاری این هفته علاوه بر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، سازمان تبلیغات اسلامی، هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی، جهاد دانشگاهی، کانون فرهنگی و هنری مساجد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مؤسسه خانه کتاب و تشکل‌های صنفی مشارکت دارند.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید