اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

فراخوان ثبت‌نام تسهیلگران برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان

فراخوان ثبت‌نام تسهیلگران برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان
تسهیل گرانی می‌توانند باشگاه تشکیل دهند که در کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده باشند. تسهیلگرانی که در سال‌های گذشته دوره‌های آموزشی را گذرانده باشند، علاوه بر مدیریت باشگاه‌های گذشته، می‌توانند باشگاه جدیدی تشکیل بدهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ ثبت‌نام از تسهیلگران متقاضی تشکیل باشگاه پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان آغاز شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به سایت شبکه ترویج کتاب‌خوانی ایران wwww.bookpromotion.ir مراجعه نمایند و نسبت به تکمیل فرم و بارگذاری اطلاعات اقدام کنند.

دوره جدید کارگاه‌های آموزشی برای تسهیلگران مطابق شیوه‌نامه این دوره، در فضاهای مجازی برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این کارگاه‌ها از طریق وب‌سایت bookpromotion.ir منتشر خواهد شد و به متقاضیان شرکت در این کارگاه‌ها نیز از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواه شد.

 تسهیلگران،داوطلبان شرکت‌کننده در کارگاه‌های آموزشی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان هستند که باشگاه کتاب‌خوانی را در شهرها و روستاها  تشکیل می‌دهند و شامل مروجان کتاب‌خوانی، کتابداران، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،  معلمان، مربیان مهدکودک‌ها، مربیان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، سازمان‌های غیردولتی و مؤسسات آموزش عالی هستند.

علاقه‌مندان به تشکیل باشگاه‌ها می‌بایست برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی، فرم موجود در این سایت را تکمیل کنند. دبیرخانۀ ستاد برگزاری جام، مطابق اطلاعات موجود در فرم تکمیل ‌شده توسط داوطلبان، کارگاه‌ها را طراحی، تقسیم‌بندی و اطلاع‌رسانی می‌کند. تسهیلگران پس از گذراندن کارگاه آموزشی می‌توانند طبق شیوه‌نامه باشگاه کتاب‌خوانی ثبت کنند.

تسهیل گرانی می‌توانند باشگاه تشکیل دهند که در کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده باشند. تسهیلگرانی که در سال‌های گذشته دوره‌های آموزشی را گذرانده باشند، علاوه بر مدیریت باشگاه‌های گذشته، می‌توانند باشگاه جدیدی تشکیل بدهند.

 

داوطلبان تسهیلگری می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۳
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید