اخبار

#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران

فراخوان بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز

فراخوان بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز
با توجه به فراخوان بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با موضوع "پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد" از محققین، همکاران و مخاطبان محترم اداره کل و نیز علاقمندان درخواست می شود. آثارعلمی و پزوهشی خود را به نشانی www.namaz.ir ارسال فرمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز فراخوان پژوهشی خود را اعلام کرد.

با توجه به فراخوان بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با موضوع "پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد" از محققین، همکاران و مخاطبان محترم اداره کل و نیز علاقمندان درخواست می شود. آثارعلمی و پزوهشی خود را به نشانی  www.namaz.ir   ارسال فرمایند. 

متفکران و صاحب‌نظران، حوزویان و دانشگاهیان، امامان جمعه و جماعت، مدیران مدارس و معلمان و مربیان امور تربیتی، پدران و مادران و فعالان تولید محتوای نمازی می‌توانند آثار خود را در قالب‌های زیر ارائه نمایند :

علمی و پژوهشی: مقالات علمی، پژوهش‌های کاربردی، رساله دکتری و کارشناسی ارشد

ادبی و هنری: کتاب (مرجع، آموزشی، ادبی)، درس‌نامه‌ها (کتاب راهنما یا کتاب کار)، فیلم کوتاه، پویانمایی و موشن‌گرافی، طرح‌های گرافیگی

ایده‌ها و تجربیات مؤفق

ثبت‌نام و مهلت شرکت در فراخوان :از ۱۰ شهریور تا ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نحوه ثبت‌نام و ارسال آثار: ثبت‌نام و ارسال آثار از طریق سامانه www.namaz.ir یا صندوق پستی: ۱۴۱۷۷۴۳۱۸۱

زمان اعلام نتایج: نتایج فراخوان پایان آذرماه ۱۳۹۹ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد اقامه نماز www.namaz.ir اعلام خواهد شد .

شماره‌های تماس: ۸۶۰۳۷۷۸۰-۸۶۰۳۷۵۰۶– ۸۸۸۹۶۶۶۶ – ۰۲۱

متن فراخوان علمی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز  را از اینجا مشاهده فرمایید.

۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید