اخبار

رونمایی از نمایشگاه پوستر نامداران دفاع مقدس در آباده

رونمایی از نمایشگاه پوستر نامداران دفاع مفدس در آباده
نمایشگاه عکس و پوستر نامداران جنگ با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ مقدس ایثار و شهادت و همچنین گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس بر پا گردید که امید است گامی برای ترویج آن فرهنگ ناب برای مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده با اشاره به برگزاری نمایشگاه پوستر نامداران جنگ، دفاع مقدس را نماد شکوه و بزرگی مردم ایران دانست و بیان داشت: ایران عزیز ما در طول تاریخ پر فراز و نشیب خود سختی‌های بساری را متحمل شده و رخدادهای ناگواری را پشت سر نهاده است. مردم ما همیشه و در همه حال با استمداد از حضرت حق‌تعالی، بر موانع و گذرگاه‌ها پیروزمندانه عبور کرده‌اند که این نماد عظمت و شکوه این ملت همیشه در صحنه است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده آثار ماندگار دفاع مقدس را ارزشمند دانست و افزود: اگر امروز آثار و ارزش‌های دفاع مقدس زنده و جاوید مانده است، نشان‌دهنده‌ی این است که تلاش هنرمندان متعهد در آن زمان بی‌نتیجه نبود و آثار فاخر آنان، ناگفته‌های بسیاری را برای مردم بازگو می‌کند.

عضو کمیته فرهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آباده گفت: نمایشگاه عکس و پوستر نامداران جنگ با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ مقدس ایثار و شهادت و همچنین گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس بر پا گردید که امید است گامی برای ترویج آن فرهنگ ناب برای مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان باشد.

گفتنی است نمایشگاه عکس و پوستر نامداران جنگ به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید