اخبار

برگزاری آزمون‌های ادواری و جامع استاندارد‌های مهارتی در خرم‌بید

برگزاری آزمون‌های ادواری و جامع استاندارد‌های مهارتی در خرم‌بید
تلاش کردیم با همکاری مدیران مراکز آموزشی، سطح برگزاری آزمون را بالا ببریم و از هرگونه تخلف احتمالی در برگزاری آزمون جلوگیری کنیم و تمرکز هنرجو را در آزمون ارتقاء بخشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ سی و دومین دوره آزمون ادواری و آزمون جامع استاندارد‌های مهارتی مراکز مهارت‌آموزی شهریور سال 99 در شهرستان خرم بید برگزار گردید.

این آزمون‌ها پس از گذراندن آموزش‌های مهارت تئوری و کاربردی (بر اساس استانداردهای مهارتی کاردانش مصوب مجموعه هشتم و نظام جدید  آموزش و پرورش) و اتمام آموزش استاندارد مهارت فراگیران، برای سنجش توانایی آنان در همه مراکز مهارت‌آموزی کشور که تحت سیاست و نظارت دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و  هنری هستند، با رعایت همه شیوه‌نامه‌های بهداشتی روز 25 /06 /99 ساعت 9 صبح در شهرستان خرم‌بید برگزار گردید.

خدادادعرب جعفری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌بید گفت: تلاش کردیم با همکاری مدیران مراکز آموزشی، سطح برگزاری آزمون را بالا ببریم و از هرگونه تخلف احتمالی در برگزاری آزمون جلوگیری کنیم و تمرکز هنرجو را در آزمون ارتقاء بخشیم.

عرب جعفری افزود: آزمون کاربردی استاندارد‌های مهارت‌آموزی نیز روز‌ سه‌شنبه مورخ 25 شهریور ماه ١٣٩9 ساعت 9 صبح با حضور احمد جعفری، نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار گردید.

گفتنی است رشته‌های گرافیک کامپیوتری، عکاسی و چهره‌سازی، کاربر رایانه، طراحی صفحات وب، رایانه‌کار مقدماتی از هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد تدبیران، وصال در آزمون عملی شرکت نمودند.

مهدیه کوشکی و آرزو عزیزی‌مقدم آزمونگران این آزمون، خداداد عرب‌جعفری و حسین اسدی کردشولی مراقبین و احمد جعفری، نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بودند. 

                                                                 

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید