اخبار

برگزاری نشست شورای فضای مجازی

برگزاری نشست شورای فضای مجازی
در چهار ماه گذشته، تولیدات محتوایی در راستای پیشگیری و مبارزه با گسترش بیماری کرونا از سوی هنرمندان و فرهنگ‌وران فارس، در کشور، هم از جنبه کمی و هم کیفی، حرف اول را داشته است و همچنان این روند ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نخستین نشست شورای فضای مجازی با حضور معاونین، رؤسای اداره‌های فرهنگی، هنری و فضای مجازی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار گردید.

مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: در سال گذشته دو مسئولیت شورای اطلاع‌رسانی استانی و شورای فضای مجازی استانی بر دوش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گذاشته شد که مهدی احمدی به عنوان مسئول دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی و سید علی‌اصغر محدث نیز به عنوان مسئول دبیرخانه شورای فضای مجازی استان فارس عهده‌دار مسئولیت شدند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی پیش آمده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال نیز این شرایط وجود داشته باشد، لازم است تا برنامه‌های فرهنگی و هنری به صورت زنده و از بستر فضای مجازی برای علاقمندان پخش شود.

امیدبخش افزود: در چهار ماه گذشته، تولیدات محتوایی در راستای پیشگیری و مبارزه با گسترش بیماری کرونا از سوی هنرمندان و فرهنگ‌وران فارس، در کشور، هم از جنبه کمی و هم کیفی، حرف اول را داشته است و همچنان این روند ادامه دارد.

بهروز مرامی جدیدی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز در این نشست گفت: شاید کسی گمان نمی‌کرد که روزی اینچنین فضای مجازی همه‌گیر شود؛ تا آن جا که می‌توان امروز فضای مجازی را، همان فضای حقیقی جامعه دانست.

مرامی جدیدی ادامه داد: بسترهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم برای فعالیت‌های فرهنگی و هنری را باید با حضور بخش خصوصی و مردمی راه‌اندازی کرد تا هنرمندان و فرهنگ‌وران استان، با دغدغه کمتر و کیفیت بالاتری به ارائه برنامه‌های خود بپردازند. در این راستا بایستی با ایجاد راهکارها و بسترهای قانونی، درآمدزایی آنان را نیز هموار نمود.

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۷:۰۸
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید