اخبار

تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان

تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان
این مسابقه را سازمان مدیرت صنعتی نمایندگی فارس با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، در ماه رمضان با محوریت مد و لباس بانوی ایرانی در ماه مبارک رمضان به صورت مجازی برگزار نموده بود که شاخص‌هایی همچون خلاقیت در پوشش اسلامی مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ همزمان با دهه کرامت و روز دختر، آیین تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان با حضور هادی ورشویی، مدیر گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و دکتر پرویز احمدپور، مدیرعامل سازمان مدیرت صنعتی نمایندگی فارس برگزار گردید.

پرویز احمدپور نیز در این آیین گفت: باید این را بدانیم که در هر زمان و مکان، باید خلاقیت و استعدادها را با توجه به شرایط مدیریت کرد تا بتوان به پیروزی و موفقیت دست یافت.

هادی ورشویی در این آیین گفت: هرچند مد و لباس، پیشینه بسیاری کهنی در اندازه تاریخ انسان دارد، اما تا چند دهه پیش، به عنوان یک رشته هنری که تأثیرگزاری بسیاری در فرهنگ به ویژه فرهنگ عامه دارد، در جهان ناشناخته بود.

مدیر گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: مد و لباس از یک دهه پیش در کشور ما جایگاه هنری و فرهنگی ویژه خود را در بین مردم و مسئولان پیدا کرده است؛ از این رو بر همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی است تا برای جهش و رونق این صنعت هنری و فرهنگی، که بیشترین تأثیرگزاری فرهنگی را در جامعه دارد، با دیده فرهنگی نگریسته و بیش از پیش فعالان مد و لباس ایرانی اسلامی را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار دهند.

گفتنی است این مسابقه را سازمان مدیرت صنعتی نمایندگی فارس با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، در ماه رمضان با محوریت مد و لباس بانوی ایرانی در ماه مبارک رمضان به صورت مجازی برگزار نموده بود که شاخص‌هایی همچون خلاقیت در پوشش اسلامی مورد توجه قرار گرفت. این آیین به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مؤسسه غیرانتفاعی مدیریت صنعتی فارس برگزار گردید.

در این آیین منا چارلنگی، سمانه نیکنام و ارسلان حسینی که داوری مسابقه را بر دوش داشتند، اسامی برگزیدگان را به صورت زیر اعلام و از آنان تقدیر به عمل آمد:

1-الهام دهی نفر اول

2-زهرا توکلی و زهره توکلی به صورت مشترک مقام دوم

3-سیما نیکزاد نفر سوم


تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان/ هادی ورشویی، پرویز احمدپور، ارسلان حسینی، الهام دهی/ عکس: علی روزیطلب
تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان/ هادی ورشویی، پرویز احمدپور، ارسلان حسینی، سیما نیکزاد/ عکس: علی روزیطلب
تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان/ هادی ورشویی، پرویز احمدپور، ارسلان حسینی، سمانه نیکنام، منا چارلنگی، سیما نیکزاد، الهام دهی، زهرا توکلی، زهره توکلی/ عکس: علی روزیطلب
تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان/ هادی ورشویی، پرویز احمدپور، ارسلان حسینی، زهره توکلی/ عکس: علی روزیطلب
تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان/ هادی ورشویی، پرویز احمدپور، ارسلان حسینی، زهرا توکلی/ عکس: علی روزیطلب
تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی مد و لباس رمضان/ عکس: علی روزیطلب

۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۱۳
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

خانم جوکار
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
5
0
1

با عرض سلام خدمت سرکار خانم نیکنام تبریک میگم، شما باعث افتخار کشور بخصوص استان فارس هستین به وجودتون افتخار میکنم باعث خرسندی هست که استادی مثل شما کنار خودم دارم، به امید پیشرفتهای بیشتر در زندگی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید