اخبار

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت سید علی‌اکبر موسوی

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت سید علی‌اکبر موسوی
در این سال‌های پایانی، وی در امور ایثارگران و امور شهرستان این اداره کل خدمات قابل توجهی داشت که در تاریخ فرهنگ فارس ثبت خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در پی درگذشت سید علی‌اکبر موسوی، مدیرگروه امور اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس صابر سهرابی، مدیرکل این اداره گفت: مرحوم سید علی‌اکبر موسوی، از جانبازان و یادگارن دوران دفاع مقدس بود، که در سال‌های پس از جنگ، در عرصه فرهنگی مبارزه کرد و فعالیت‌های فرهنگی وی در استان فارس به ویژه در شهرستان لامرد و اداره کل بر کسی پوشیده نیست.

سهرابی ادامه داد: فقدان این عزیز از دست رفته بر ما و همه فرهنگ‌وران و هنرمندان به ویژه در شهرستان لامرد، ضایعه‌ای بس ناگوار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیان داشت: در این سال‌های پایانی، وی در امور ایثارگران و امور شهرستان این اداره کل خدمات قابل توجهی داشت که در  تاریخ فرهنگ فارس ثبت خواهد بود.

گفتنی است مرحوم سید علی‌اکبر موسوی، از جانبازان دوران دفاع مقدس بود که پس از پایان دوران دفاع مقدس به عرصه فرهنگی وارد شد و سال‌ها ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد و فیروزآباد را بر دوش داشت. همچنین معاونت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیراز، مدیر مجموعه فرهنگی هنری حافظ، کارشناس مسئول امور مراکز و انجمن‌های فرهنگی، هنری و ادبی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در امور ایثارگران، مشاور مدیرکل و مسئول امور شهرستان‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و رئیس گروه امور اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را در کارنامه خود داشت.

سید علی‌اکبر موسوی در خانواده‌ای مذهبی و از سادات قابل احترام در شهرستان مهر زاده شد. او مردی فهیم و علیم بود و از دانش‌های معنوی در روابط دوستانه خود با همکاران بهره‌مند. او همکاری سلیم و صدیق و یادگاری از روزهای مهرورزی و شرافت بود و مانند برادری صمیمی برای همه‌ی همکاران در روزهای سخت محسوب می‌شد. نام نیک او که از سلاله‌ی جدش منشعب می‌شد در ذهن و خاطر ما و بر صفحه روزگار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس همیشه خواهد درخشید.

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۰
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ Iran
5
0
0

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پی درگذشت سید علی‌اکبر موسوی مسئول امور اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس انا لله و انا الیه راجعون مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت جناب آقای سهرابی مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر دار شدیم همکار گرامی سید علی ا


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید