اخبار

اعلام زمان برگزاری شب شعر شمیم بهشت در آباده

اعلام زمان برگزاری شب شعر شمیم بهشت در آباده
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده زمان برگزاری شب شعر استانی شمیم بهشت را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ هادی فرخی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده مشارکت شاعران و انجمن‌های ادبی استان فارس در شب شعر استانی شمیم بهشت را بسیار خوب دانست و بیان داشت: در راستای پاسداشت شعر آیینی و معرفی شاعران این عرصه شب شعر مجازی شمیم بهشت با حضور شاعران انجمن‌های ادبی استان فارس برگزار شد که ارسال آثار از شهرستان‌های فارس و مشارکت در این برنامه بسیار خوب و قابل تقدیر است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده گفت: تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه 40 اثر بود که از بین آثار ارسالی 7 اثر برای اجرا و خوانش شعر انتخاب گردید.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده در ادامه بیان داشت: بسیار مشتاق بودیم که شب شعر با حضور گسترده انجمن‌های ادبی و شاعران گرانقدر استان فارس به صورت حضوری برگزار شود، ولی به دلیل شرایط و وضعیت موجود و همچنین رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامت عزیزان بر آن شدیم تا شب شعر شمیم بهشت به صورت مجازی برگزار شود.

پخش زنده شب شعر مجازی شمیم بهشت با حضور شاعران استان فارس روز پنج‌شنبه 1 خردادماه سال جاری از طریق اینستاگرام به آدرس anjoman_shere_shahriyar و از ساعت 21:30 قابل مشاهده خواهد بود.

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید