اخبار

برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی در سپیدان

برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی در سپیدان
مسیر فرهنگ یک مسیر پر زرق و برقی است و پیچ و خم‌های زیاد و نامحسوسی دارد؛ از این رو است که فرهنگ جامعه با تنش و چالش‌های فراوانی همراه است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان سپیدان در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید عبدالرحمن موسوی انور، امام جمعه شهرستان سپیدان در این نشست، رسالت فرهنگ عمومی را فرهنگ‌بانی و فرهنگ‌سازی جامعه دانست و گفت: شورای فرهنگ عمومی از فرهنگ اصیل و بومی و اسلامی جامعه پاسبانی می‌کند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی سپیدان ادامه داد: مسیر فرهنگ یک مسیر پر زرق و برقی است و پیچ و خم‌های  زیاد و نامحسوسی دارد؛ از این رو است که فرهنگ جامعه با تنش و چالش‌های فراوانی همراه است.

موسوی انور افزود: رسالت شورای فرهنگ عمومی هموار ساختن مسیر و کاهش تنش‌ها و هدایت جامعه در مسیر اصلی می‌باشد.

وی به وضعیت کنونی و درگیری آن با بیماری منحوس کرونا اشاره و بیان داشت: این مشکلات جهانی باعث مختل نمودن تمام جریانات و امورات مردم شده است و به امید خدا در دوران پساکرونا شاهد تبدیل این تهدیدها و نقمت‌ها به فرصت و نعمت گردد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی سپیدان از همه دستگاه‌های اداری، مردم، خیرین و تشکل‌ها که به همدلی تا کنون در برابر این ویروس موفق بوده‌اند تشکر کرد.

مهندس نادر ضیائی، معاونت فرمانداری این شهرستان نیز گفت: یکی از نشانه‌های رشد فرهنگی، گسترش زیرساخت‌های فرهنگی است که در این زمینه کارهای خوبی انجام و یا در دست اقدام است.

ضیایی ادامه داد: کارهای فرهنگی باید در راستای رشد و گسترش فرهنگی جامعه باشد.

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۹
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید