اخبار

"کتابت آیات نور" توسط خوشنویسان گراش

"کتابت آیات نور" توسط خوشنویسان گراش
از میان آثار رسیده، 12 اثر به مرحله نهایی راه یافتند که 3 نفر از آنان به تشخیص هیأت داوران، به عنوان برگزیده معرفی شدند و جوایز آنان به زودی در مراسمی با رعایت اصول بهداشتی و فاصله­ی اجتماعی، اهدا خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در روزهای مبارک رمضان که به بهار قرآن لقب گرفته و در فضای کرونایی، به همت انجمن خوشنویسان گراش، دومین مسابقه­ی مجازی "کتابت آیات نور" در تمامی مقاطع سنی در رشته‌های نستعلیق، شکسته، نسخ و ثلث با موضوع آزاد در شهرستان گراش برگزار شد.

محمدجواد اکبری، رییس انجمن خوشنویسان گراش گفت: در راستای طرح کتابت آیات آسمانی در رمضان سال گذشته که توسط خوشنویسان شهرستان به صورت حضوری برگزار گردید، امسال با توجه به جو کرونایی حاکم و به منظور کمک به پیوستن به پویش در خانه بمانیم، این مسابقه طراحی شد. از میان آثار رسیده، 12 اثر به مرحله نهایی راه یافتند که 3 نفر از آنان به تشخیص هیأت داوران، به عنوان برگزیده معرفی شدند و جوایز آنان به زودی در مراسمی با رعایت اصول بهداشتی و فاصله­ی اجتماعی، اهدا خواهد شد.

وی اضافه کرد: البته خوشنویسان از دیگر شهرستان­های فارس و کشور نیز شرکت کرده بودند که چون این مسابقه ویژه شهرستان گراش بود از شرکت آثار آنان در مرحله­ی نهایی معذور بودیم. این مسابقه از ابتدای ماه مبارک رمضان 99 تا 15 این ماه همزمان با ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) اجرا شد.

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۸
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید