اخبار

در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با نماینده منتخب مردم سپیدان و بیضا مطرح شد؛

راه‌اندازی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیضا

راه‌اندازی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیضا
نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیضا راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ محسن علی‌زاده، نماینده منتخب مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضا صبح چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه جاری با صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس دیدار و گفتگو کرد.

صابر سهرابی گفت: راه‌اندازی و گشایش نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان جدید بیضاء از مهم‌ترین مواردی بود که در این دیدار مورد بحث و بررسی قرار گرفت تا هر چه زودتر مقدمات لازم برای آن صورت گیرد.

سهرابی ادامه داد: در این دیدار زیرساخت‌های فرهنگی و هنری دو شهرستان سپیدان و بیضا همچون تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری بیضا و تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری سپیدان بررسی گردید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از تسهیل در صدور مجوز برای راه‌اندازی آموزشگاه‌های هنری آزاد، مؤسسات فرهنگی و هنری و رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های برخط در این دو شهرستان خبر داد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس ایجاد بسترها و زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در سطح استان در راستای گردشگری هنری و فرهنگی را از دیگر مسایل مهم مطرح شده در این دیدار دانست که با همکاری، هماهنگی‌ و همراهی نمایندگان منتخب می‌توان بسترهای قانونی و بودجه‌ای آن فراهم کرد.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید