اخبار

تلاش برای یاری کودکان کار توسط هنرمندان مرودشتی

تلاش برای یاری کودکان کار توسط هنرمندان مرودشتی
هنرمندان شهرستان مرودشت همواره در انجام اقدامات خیرخواهانه و انسان‌دوستانه پیش‌قدم بوده‌اند و نمونه این مساله را می‌توان در جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان کرمانشاه، گلریزان خانه پروانه‌ها، جشن معلولین، سرکشی از سالمندان، سیل نوروز ۹۸ و ... مشاهده نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ هنرمندان مرودشتی با اجرای کمپین همایار، به یاری کودکان کار این شهرستان رفتند.

شهرام صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت گفت: هنرمندان شهرستان مرودشت همواره در انجام اقدامات خیرخواهانه و انسان‌دوستانه پیش‌قدم بوده‌اند و نمونه این مساله را می‌توان در جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان کرمانشاه، گلریزان خانه پروانه‌ها، جشن معلولین، سرکشی از سالمندان، سیل نوروز ۹۸ و ... مشاهده نمود.

وی افزود: در راستای ساماندهی این اقدامات از سال گذشته کمپین همایار با شعار هنر، مهر، امید توسط هنرمندان نیک‌اندیش شهرستان راه‌اندازی شد و در ادامه با همراهی سایر شهروندان، برنامه‌های دیگر نیز برگزار شد که می‌توان به تهیه پوشاک و کفش و بخشی از وسایل مورد نیاز کودکان کار در نوروز گذشته و همچنین تهیه سمعک برای یکی از کودکان کار اشاره نمود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت با اشاره به وضعیت کشور و گسترش ویروس کرونا ادامه داد: در سال جاری با توجه به لزوم پیشگیری از بیماری کرونا، با هم‌اندیشی صورت گرفته با اعضای کمپین و پشتیبانی فرمانداری شهرستان، مقرر گردید در گام اول و پیش از تهیه لباس و پوشاک، مواد ضدعفونی و ماسک تهیه شده و در اختیار این کودکان که با توجه به وضعیت زندگی، در مواجهه با خطرهای بسیار هستند، قرار گیرد.

این کمپین هم اکنون و با همراهی هنرمندان شهرستان در بنیاد کودک مرودشت مشغول تهیه و بسته‌بندی اقلام بهداشتی ویژه کودکان کار و سایر کودکان در معرض خطر است.

۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید