اخبار

رونمایی از کتاب «عادت پروانه‌ها» در مرودشت

رونمایی از کتاب «عادت پروانه‌ها» در مرودشت
حضور شهرستان مرودشت در جمع 38 شهر برتر کشور در طرح پایتختی کتاب، نشان‌دهنده توانمندی فعالان حوزه نشر و همچنین اقبال شهروندان به این بخش می‌باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ با حضور علاقمندان ادبیات، از کتاب عادت پروانه‌ها، مجموعه اشعار اسماعیل خلیفه رونمایی شد.

شهرام صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت در این آیین با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان مرودشت در حوزه کتاب، گفت: حضور شهرستان مرودشت در جمع 38 شهر برتر کشور در طرح پایتختی کتاب، نشان‌دهنده توانمندی فعالان حوزه نشر و همچنین اقبال شهروندان به این بخش می‌باشد.

وی با تقدیر از تلاش‌های انجمن ادبی اهل قلم برای برگزاری رویدادهای فرهنگی به ویژه در بخش کتاب، ادامه داد: شهرستان مرودشت همواره در زمینه‌های ادبی جریان‌ساز بوده است و امیدواریم بیش از پیش شاهد انتشار آثار شاعران و نویسندگان شهرستان باشیم.

دلبر بیگی‌پور، مسئول انجمن اهل قلم شهرستان مرودشت نیز در این برنامه با تقدیر از حمایت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت و همچنین انجمن ادبی استان مهر شیراز در برگزاری مراسم رونمایی کتاب عادت پروانه‌ها در شیراز و مرودشت، به ارائه برنامه‌های پیش روی این انجمن پرداخت.

در ادامه با حضور دکتر عبدالرضا قیصری و خلیل شفیعی مسئول انجمن آستان مهر، کتاب عادت پروانه‌ها مجموعه آثار اسماعیل خلیفه شاعر مرودشتی به بوته نقد گذاشته شد.

در بخش دوم این برنامه که در تالار مهر شهرستان مرودشت برگزار گردید، گروه موسیقی سنتی به سرپرستی مجید اردشیری از آموزشگاه موسیقی گودرزی اجرا گردید و همچنین تعدادی از شاعران مرودشت، شیراز و زرقان به شعرخوانی پرداختند. برنامه فوق با حمایت بیمه سامان نمایندگی حبیبی برگزار شد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۴
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید