اخبار

بخشایش پور، رییس شورای فرهنگ عمومی گراش:

یکی از مهم‌ترین مراجع تصمیم‌گیری، شورای فرهنگ عمومی است

یکی از مهم‌ترین مراجع تصمیم‌گیری، شورای فرهنگ عمومی است
شهرستان گراش در اکثر زمینه‌ها دارای فرهنگ غنی و نابی است که می‌تواند نقش الگویی برای دیگر شهرستان‌ها داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ دومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان گراش در سال 98، در آستانهی روز فرهنگ عمومی برگزار گردید.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر بخشایشپور، رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گراش با استناد به سخن امیر مؤمنان علی(ع) که مسؤلیت نباید طعمه باشد بلکه امانت است، گفت: در قیامت، همهی ما برای از دست دادن این فرصت‌های خدمت‌گزاری، حسرت خواهیم خورد.

امام جمعه گراش ضمن گرامیداشت 14 آبان، روز فرهنگ عمومی، بیان داشت: یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مراجع تصمیم‌گیری، شورای فرهنگ عمومی است که امانت‌داری برای اعضای آن، عمل خود اعضا به موارد تصویب شده و تلاش برای عملیاتی نمودن مصوبات آن میباشد.

اصغر فرودی، فرماندار این شهرستان، هم با قدردانی از تلاش دستاندرکاران برنامه‌های سوگواری ماههای محرم و صفر گفت: مقوله فرهنگ عمومی، مسألهی بسیار مهمی است و جا دارد با تشکیل یک اتاق فکر، فرهنگ‌سازی در همهی زمینه‌ها را رصد کنیم.

نایب رییس شورای فرهنگ عمومی همچنین بیان داشت: شهرستان گراش در اکثر زمینهها دارای فرهنگ غنی و نابی است که میتواند نقش الگویی برای دیگر شهرستانها داشته باشد.

تشکیل شورای سیاست‌گذاری هیآت مذهبی مرودشت با عضویت ده نفر از اشخاص حقیقی و حقوقی، تشکیل واحد پژوهش زیرمجموعهی شورای فرهنگ عمومی و انتخاب اعضای آن در نشست آتی شورا و برگزاری باشکوه مراسم عمومی جشن میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) در هفتهی وحدت با حضور برادران و خوهران تشیع و تسنن شهرستانهای همجوار در حسینیه ابالفضل العباس(ع) از مصوبات این نشست شورا بود.

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید