اخبار

برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی در خنج

برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی در خنج
نمایشگاه این فرصت را به شما می دهد که بتوانید آثار خود را با دیگران مقایسه کنید و به نقاط قوت و ضعف آنها بهتر پی ببرید که همین امر موجب بهتر شدن کارهای شما خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نمایشگاه انفرادی آثار هنرهای تجسمی فرنوش نورایی در شهرستان خنج برگزار گردید.

این نمایشگاه به همت انجمن هنرهای تجسمی و با همکاری اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج برگزار شد.

محمدصادق میری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خنج در این آیین ضمن تقدیر از انجمن هنرهای تجسمی خنج و تبریک به فرنوش نورایی بابت برگزاری نمایشگاه گفت: این گونه نمایشگاه ها می توانند تأثیر چشم گیری در آشنایی مخاطبان با کارها و فعالیت شما داشته باشند و بهترین فرصت برای افرادی است که در زمینه هنری شما فعالیت کنند و این آشنایی باعث بالا رفتن کیفیت کارها و ارتقا آگاهی می شود. همچنین می توانید ارتباط بهتری با همکاران خود برقرار سازید. نمایشگاه این فرصت را به شما می دهد که بتوانید آثار خود را با دیگران مقایسه کنید و به نقاط قوت و ضعف آنها بهتر پی ببرید که همین امر موجب بهتر شدن کارهای شما خواهد شد.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه 30 نقاشی و 100 اثر تجسمی و دستی از 8 آبان ماه تا 12 آبانماه به مدت 5 روز در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۷:۰۱
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید