اخبار

مرامی سرپرست معاونت امور هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس شد

مرامی سرپرست معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد فارس شد
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مسئولیت معاونت امور هنری و سینمایی استان به یکی از کارکنان با سابقه این حوزه قرار گرفت و بر اساس ابلاغ یاد شده، بهروز مرامی جدیدی به عنوان سرپرست معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی، در آیین معرفی معاون هنری و سینمایی استان فارس گفت: تغییر و تحول در هر سازمانی باعث نوآوری و شکوفایی عملکردش خواهد شد و در این راستا با استمرار این مهم و توجه به خلاقیت و ارائه طرح های کاربردی، تمام اقدامات حوزه فرهنگ و هنر، تبدیل به خدماتی در خور و شایسته آن اداره می گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه در مراسمی ویژه از زحمات مهدی رنجبر که قبلا در این معاونت مشغول به کار بوده و هم اکنون نیز به عنوان معاون اداره کل نظارت بر تولید فیلم در وزارت فرهنگ و ارشاد خدمت می کند، افزود: با ارائه ایده های تازه و عملیاتی می توان به فضایی و برنامه هایی سازنده و پویا دست یافت و بنده نیز از تمام حوزه های مختلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خواستارم تا با توجه به مسئولیت هایشان با دقت و درایت و با همکاری همه همکاران این چرخه فرهنگ و ادب و هنر را قوی تر از گذشته و با سرعت بیشتری پیش برند.

صابر سهرابی به 24 سال مسئولیت مرامی در بخش هنری اشاره داشت و ابراز خرسندی کرد که وی با تخصص و استمرار و تجربه ای که دارد با نهایت خلوص همراه و همگام با سایر قسمت ها به پیگیری و ساماندهی بیش از پیش فعالیت ها، برنامه ها و تمامی امور حوزه خود بپردازد.

وی با تأکید بر این که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در تمام مسئولیت های خود همیشه سرآمد است و افراد بیشماری را از این حوزه به عنوان مسئولیت در دیگر اداره ها، سازمان ها و حتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معرفی کرده است و آن ها نیز در مسئولیت شان موفق عمل کرده اند، ابراز امیدواری کرد تا از این گونه پیشرفت ها باز هم اتفاق بیافتد و باعث سربلندی حوزه فرهنگ و هنر استان گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با بیان این که حوزه فرهنگ با اتصال تک تک اعضاء و حرکت زنجیروار و دیدگاهی کارشناسی شده و اندیشه محور می تواند به حرکت رو به رشد خود به خوبی ادامه دهد، گفت: همراهی و همدلی تمام کارکنان در تمام سطوح اداری از جمله حوزه های هنری، ادبی، فرهنگی، قرآنی و دیجیتالی، این فرصت را فراهم می کند تا ارتقاء سطح فرهنگ را با درایتی هر چه بیشتر شاهد باشیم.

بهروز مرامی نیز در این نشست با تشکر و سپاس از اعتمادی که به وی برای مسئولیت جدید شده است، گفت: امیدوارم که در ادامه خدمتم با همراهی همکاران این اداره و به شکل ویژه رؤسا و کارشناسانی که در این معاونت حضور دارند، بتوانیم در کنار هم و با همدلی و فعالیتی قابل قبول، بطور جدی و شایسته به پیگیری امور محوله بپردازیم.

در ادامه این نشست که با حضور معاونین و رؤسای بخش های محتلف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد، هر یک از حاضرین به بیان دیدگاه های خود پرداختند و بهروز مرامی به عنوان سرپرست معاونت هنری و سینمایی معرفی شد.

در متن حکم صابر سهرابی به بهروز مرامی آمده است: با توجه به تجارب ارزنده و تخصص جنابعالی و با استمداد از الطاف بیکران خداوند که انجام رسالت و مسئولیتی سنگین را فرا روی چشم و ذهن شما قرار داده است، به موجب این ابلاغ، با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل تعیین و منصوب می گردید. امید است با اتکال به ایزد منان و تعامل سازنده با هنرمندان، فرهنگوران، مسئولان و مدیران و ارتباط نزدیک با همکاران، در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی – ایرانی موفق و مؤید باشید.

بهروز مرامی دارای کارشناسی ارشد پژوهش هنر می باشد که تا کنون 30 مقاله پژوهشی هنر و چند ترجمه نیز در کارنامه خود دارد. وی پیش از این در بخش های فرهنگی، هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، نیز مسئولیت های مختلفی را تجربه کرده است.


۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید