اخبار

مسابقه عکس عاشورایی در سروستان

مسابقه عکس عاشورایی در سروستان
این اداره بمنظور تبیین و ثبت زیبایی ها در برگزاری آیین های سوگواری در روزهای غم و اندوه حسینی اقدام به فراخوان مسابقه عکس عاشورایی به مناسبت های عاشورا، تاسوعا، اربعین حسینی، رحلت پیامبر اسلامی (ص)، شهادت امام رضا(ع) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با عنوان مسابقه عکس عاشورایی نموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ محمدحسن ضیایی آزاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروستان گفت: عاشورا تجسم تمام زیبایی هاست که به فرموده حضرت زینب (س)  جز زیبایی ندیدم. عاشورا یعنی عشق به معبود، ایثار، شهادت، گذشت، وفا، ولایتمداری، شجاعت، استمرار در دین و معرفت، بصیرت، اطاعت عاشقانه از امام زمان خود، دعا و عبادت، ترک دنیا برای رسیدن به هدف اخروی، امر به معروف و نهی از منکر و زنده نگه داشتن سیره رسول مکرم اسلام و... بود و تمام این محاسن در لشکر کفر و ضد ارزش بود.

محمدحسن ضیایی آزاد ادامه داد: این اداره بمنظور تبیین و ثبت زیبایی ها در برگزاری آیین های سوگواری در روزهای غم و اندوه حسینی اقدام به فراخوان مسابقه عکس عاشورایی به مناسبت های عاشورا، تاسوعا، اربعین حسینی، رحلت پیامبر اسلامی (ص)، شهادت امام رضا(ع) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با عنوان مسابقه عکس عاشورایی نموده است.

مسابقه عکس عاشورایی در سروستان

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید