اخبار

برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات فارس در پایان شهریورماه جاری

برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات فارس در پایان شهریورماه جاری
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری انتخابات بازرسین خانه مطبوعات و رسانه های این استان خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده این انتخابات به صورت تمام الکترونیک در روز یکشنبه سی و یکم شهریور ماه جاری از ساعت 10 تا 12 برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، مهدی امیدبخش با بیان اینکه فرآیند انتخابات و ثبت نام نامزدهای بازرس این خانه از طریق پایگاه اینترنتی خانه مطبوعات به آدرس www.khanehmatbooat.ir انجام می شود، اظهارداشت: از اعضای محترم خانه مطبوعات ورسانه های استان فارس د‌عوت می کنیم تا ضمن حضور د‌ر مجمع عمومی عاد‌ی سالیانه این موسسه که در همان روز یکشنبه برگزار می شود، نسبت به انتخاب بازرسان مورد تایید خود اقدام کنند.

 وی گفت: نامزدهای بازرس خانه مطبوعات تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 28 شهریور جاری مهلت دارند تا از طریق سامانه فوق الذکر نسبت به اعلام نامزدی از طریق پروفایل شخصی خود اقدام کنند.

امیدبخش در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح برنامه های مجمع عمومی خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس پرداخت و گفت: ارایه  گزارش هیئت مد‌یره و بازرسان،  تصویب ترازنامه و حساب سود‌ و زیان و سایر گزارش‌های مالی هیئت مد‌یره و بازرسان، انتخاب بازرسان برای مد‌ت یک سال آینده بخشی از برنامه های این مجمع الکترونیک خواهد بود.

وی با بیان این توضیح که در مجامع الکترونیک نیازی به حضور فیزیکی اعضاء نیست، ابرازداشت: ثبت آرای اعضا از طریق سایت مذکور د‌ر تاریخ و ساعت یاد‌شد‌ه و مراجعه به پروفایل شخصی شان با استفاد‌ه از نام کاربری و رمز عبور قابل انجام است. به گفته معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اعضای خانه مطبوعات همچنین می‌توانند‌ اطلاعات د‌یگر اعم از نحوه برگزاری، زمان انصراف از نامزد‌ی، اسامی کاند‌ید‌اهای بازرسی و... را د‌ر سایت خانه مطبوعات به نشانی مذکور د‌نبال نمایند‌.

۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید