اخبار

اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس در آباده

اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس در آباده
اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت ایثار و جانفشانی ملت ما در هشت سال دفاع مقدس است و افتخار جاودانه و غرورآفرین رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آباده تشریح شد.

هادی فرخی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده دفاع مقدس را افتخاری جاودانه برای ملت ایران خواند و بیان داشت: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت ایثار و جانفشانی ملت ما در هشت سال دفاع مقدس است و افتخار جاودانه و غرورآفرین رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.

عضو کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس آباده، رهبری مقتدرانه و هوشمندانه یگانه ناخدای کشتی انقلاب اسلامی ایران را باعث پیشرفت ملت در تمامی عرصه ها دانست و افزود: نظام اسلامی ما با رهبری مقتدارنه و هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران و همت و تلاش جوانان برومند این انقلاب توانسته است بر قله های بلند علمی و فرهنگی بدرخشد و به دنیا ثابت کرده که این نظام ثمره ی خون های پاکی است که جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس برای مستحکم تر شدن ریشه انقلاب اسلامی ایران فدا نمودند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده در ادامه گفت: برنامه های خوب و اثر بخشی در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان پیش بینی شده که از آن جمله می توان به مسابقه کتابخوانی و برپایی ایستگاه مطالعه ی سنگر نبرد دیروز، جبهه ی علم امروز، کارگاه نقاشی و تصویرسازی با برداشت از کتب دفاع مقدس توسط کودکان و نوجوانان ، همایش مدافعان جهاد و دانایی با بهره گیری از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان و ... اشاره نمود.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۸
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید