اخبار

«تلاوت قرآن در شب عاشورا» توسط کانون های مساجد استان فارس

«تلاوت قرآن در شب عاشورا» توسط کانون های مساجد استان فارس
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس از مشارکت این کانون ها در طرح سراسری «تلاوت قرآن در شب عاشورا» خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ حجت الاسلام «حسین امیدی»، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس در نشست هماهنگی اجرای طرح سراسری «تلاوت قرآن در شب عاشورا» گفت: طرح سراسری تلاوت قرآن کریم با استفاده از ظرفیت های مردمی از جمله کانون های فرهنگی و هنری مساجد با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما در مساجد کشور دوشنبه، 18شهریور مقارن با شب عاشورای حسینی بعد از اقامه نماز مغرب و عشا اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی به بیش از یک هزار و 200 کانون فرهنگی و هنری فعال در مساجد استان انجام شده است، خاطرنشان کرد: از طریق روابط عمومی ستادهماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس در سایتwww.farsmasajed.ir ، کانال پیام رسان «سروش» به نشانی https://sapp.ir/farsmasajed اطلاع رسانی صورت پذیرفته است.

حجت الاسلام امیدی تاکید کرد: ضروری است مدیران کانون های مساجد استان جهت ثبت اطلاعات کانون های مجری طرح به وبگاهhttps://bachehayemasjed.ir  مراجعه و در پنل اختصاصی کانون فرم های ثبت نام را تکمیل کنند.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۳۴
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید