اخبار

«از نگاه من» بر دیوار «تار و پود» قاب شد

«از نگاه من» بر دیوار «تار و پود» قاب شد
سیهلا غنجور قصردشتی پس از سی سال فعالیت در عرصه هنرهای تجسمی فارس و کشور و مدت ها دوری از فضای هنری، طرحی نو در انداخته و دوباره با مجموعه ای از آثار نقاشی هایی که دریافت حس لحظه ای این بانوی هنرمند می باشد، به نگارخانه تار و پود شیراز آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، نمایشگاه آثار نقاشی سهیلا قصردشتی با عنوان «از نگاه من» همانگونه که خودش می گوید؛ با تاثیر گرفتن از زیبایی و حرکتی که در طبیعت اطراف ما وجود دارد و حرکت رنگ ونور در کسری از ثانیه و گذر آن در زمانی محدود و حس و ریتمی که هنرمند از آن دریافت می کند، سعی شده است تا از ترکیب این عناصر با هم مجموعه ای را بوجود آورد.

این بانوی نقاش با اشاره به اینکه نمایشگاه یاد شده در نگارخانه تار و پود مرکز اسناد و کتابخانه ملی، جمعه 15 شهریور ماه جاری ساعت 17 گشایش می یابد و تا 27 نیز ادامه دارد؛ بیان داشت: در این آثار تلاش شده تا مخاطب را درگیر محتوی کرده و ضمن دریافت حس لحظه ای، از تابلو ها نیز لذت بصری ببرد. هرچند که در واقعیت تکرار و آمیزش این عناصر بسیار سخت می باشد.

سیهلا غنجور قصردشتی دارای کارشناسی هنر در رشته هنرهای تجسمی با رتبه ممتاز از مرکز رشد و توسعه هنری تهران و سی سال فعالیت در رشته تجسمی و دارای مجوز تاسیس آموزشگاه تجسمی در تهران و شیراز است که شرکت در 62 نمایشگاه گروهی را دارد و به تازگی در نمایشگاه صد هنرمند معاصر شیراز با چند اثر در نگارخانه وصال و موضوع کار و فعالیت هنری در رابطه با آسیب های اجتماعی نیز شرکت کرده و هم اکنون نیز مجموعه آثار خودر را به نمایش گذاشته که همه روزه از ساعت 10 الی 13 و 17 الی 22 برای بازدید عموم اعلام شده است.

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید