اخبار

پیام روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس به مناسبت روز خبرنگار

پیام روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس به مناسبت روز خبرنگار
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید«محمود صارمی» و شهدای اصحاب رسانه، از تلاش های ارزنده و فعالیت های مجدانه خبرنگاران، عکاسان خبری، گزارشگران و اصحاب رسانه در اطلاع رسانی مسئولانه و متعهدانه فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس تقدیر بعمل آوریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس، به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ»

«خبرنگار» واژه ای است که رسالت پیامبران را تداعی می کند و یادآور همت بی بدیل جهادگرانی است که پرچم آگاهی و امید را برافراشته اند. رسالت اصحاب رسانه خطیر و برهیچکس پوشیده نیست و تلاش های از سر عشق و مجاهدت های عظیم ایشان در تنویر افکار عمومی، آگاهی بخشی به آحاد جامعه و انعکاس رویدادها و رخدادها با هیچ زبان و کلامی قابل وصف نیست.

مناسبت های ملی تقویم میهن اسلامی مان فرصتی است تا یادآوری کنیم که گام های استوار در راه دستیابی به قله های پیشرفت، سربلندی ایران اسلامی و صیانت از آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی همیشه ماندنی و ستودنی است و «17 مرداد» که روز «خبرنگار» نامیده شده است، یکی از این مناسبت هاست.

مجاهدت و تلاش در مسیر ترویج نشر شعائر دینی به مصداق آیه شریفه «وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَناوَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنینَ» همواره مأجور و مورد توجه ذات باریتعالی است و بر این اساس خدمت به خانه های خدا و عمران معنوی آنان نیز همواره با تأییدات الهی همراه می باشد . بدین اعتبار شایسته می دانیم؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید«محمود صارمی» و شهدای اصحاب رسانه، از تلاش های ارزنده و فعالیت های مجدانه خبرنگاران، عکاسان خبری، گزارشگران و اصحاب رسانه در اطلاع رسانی مسئولانه و متعهدانه فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس تقدیر بعمل آوریم. امید است در پرتو عنایات ایزدمنان سلامت و سربلند باشید.

«همتتان را سپاس و تلاشتان را درود»

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید