اخبار

تربیت 150 مربی قرآنی کودک کلید خورد

تربیت 150 مربی قرآنی کودک کلید خورد
تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، با همکاری مجتمع قرآنی غدیر و حضور 150 مربی از استان فارس و استان های همجوار، میزبان نخستین دوره تربیت مربی قرآنی کودک شد.

اولین دوره تربیت مربی قرآنی کودک با همکاری مجتمع قرآنی غدیر برگزار شد. در این دوره که با حضور 150 مربی از استان فارس و استان های همجوار برپا گردید، استاد فاضلی مدرس این گارگاه آموزشی پنج روزه بود و به تدریس مباحث آموزش مربیان حوزه کوک پرداخت.

این کارگاه در راستای تربیت مربیان قرآنی، دوره پیشرفته تربیت مربی قرآن پیش دبستانی با حضور استاد مهدی فاضلی مهرآبادی با رویکرد آموزش روان شناسی کودک، روش تدریس حروف الفبا، نحوه آموزش نماز و روان خوانی قرآن به مدت پنج روز در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار شد که برای شرکت کنندگان گواهی پایان دور آموزشی صادر می گردد و از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مخاطبین حاضر در این دوره مدرک اعطا خواهد شد.

احمد رضا نداف رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در مراسم اختتامیه، ضمن موفقیت آمیز بودن این دوره، خبر از برگزاری اینگونه آموزش های دوره ای در مناطق پنجگانه استان به میزبانی شهرستانها محوری داد و آمادگی برای اجرا دوره تکمیلی در شهر شیراز را نیز اعلام داشت.