اخبار

واریز ۵۰ میلیون تومان سرانه برای کانون‌های مساجد فارس

واریز ۵۰ میلیون تومان سرانه برای کانون‌های مساجد فارس
مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس از واریز ۵۰ میلیون تومان سرانه برای کانون‌های ثبت شده در سامانه سجا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ حجت‌الاسلام حسین امیدی امروز، ۲۲ اردیبهشت‌ماه با اعلام این خبر گفت: همزمان با اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت در کانون‌های مساجد مبلغ ۵۰ میلیون تومان سرانه برای بیش از ۱۱۰۰کانون مساجدی که در سامانه سجا ثبت‌نام کرده‌اند، واریز می‌شود.
وی با تأکید بر ثبت نام کانون های مساجد در سامانه سجا ادامه داد: با ثبت کانون‌ها در پورتال بچه‌های مسجد، یکپارچه‌سازی، نظارت و حمایت‌های مالی به‌صورت متمرکز و کشوری صورت می‌گیرد.
امیدی افزود: سامانه سجا، سامانه جامع آمار و اطلاعات مساجد با هدف ساماندهی کانون‌های مساجد راه‌اندازی شده و کانون‌های مساجد استان نیز باید برای ثبت اطلاعات خود به سایت www.bachehayemasjed.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام کنند.
مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان فارس با بیان اینکه پرداخت سرانه کانون‌های مساجد منوط به ثبت نام در این سامانه است، گفت: بر اساس بخشنامه ابلاغ شده از سال گذشته پرداخت سرانه مساجد، حمایت از کانون‌ها، صدور کارت عضویت از طریق پورتال جامع اطلاعات کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، سجا انجام شده و منحصر به کانون‌هایی است که در سامانه ثبت نام کرده و گزارشات و برنامه‌های کانون خود را در این سامانه بارگذاری می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه همه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس باید در این سامانه ثبت نام کنند، ادامه داد: هرگونه حمایت از کانون‌های مساجد بر اساس امتیاز دهی این سامانه است.
امیدی با اشاره به اینکه سجا، کانون‌های مساجد در سراسر کشور را به هم مرتبط می‌کند، گفت: ملاک هرگونه عمل و ارائه خدمات ستاد کانون‌های مساجد کشور، اطلاعات سامانه سجا خواهد بود.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید