اخبار

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید

نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید
گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی و حمایت هم وطنان سیل زده؛ نمایشگاه عکس طبیعت را به نگارخانه سروناز شیراز آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ گروه عکاسی پیرسوک با هدف ارتقای عکاسی در قالب تبادل نظر و کار گروهی تشکیل شد .این گروه تا امروز دو نمایشگاه انفرادی و یک نمایشگاه گروهی را در کارنامه خود دارد و نمایشگاه عکس طبیعت چهارمین تجربه در قالب نمایشگاه و دومین تجربه نمایشگاه می باشد که برای حمایت از سیل زردگان در نگارخانه سرو ناز شیراز برپا شده است.

اعضاء گروه معتقد هستن که نگاه هنرمندانه مخاطب در ارزیابی کارهایشان چراغی هست برای به جلو رفتن و با ارزیابی و داوری کارها خوشحال و امیدواریم که هدف از برپایی این نمایشگاه کمک به هم وطن و کمک به همسایه و کمک به برادر و خواهر است و البته آرزونمدیم دیگر هیچگاه روزی نیاید که کسی در ایران بزرگ حتی پایش در گل بماند چه رسد به سیل یا زمین لرزه یا ..

اعضای گروه پیرسوک شامل؛ فهیمه ترحمی. فرزاد منوچهری. حسن شکرگزار، مسیح هنرور، محمد کارگر، فرشاد رحیمی، ایمان قربانی، حمید رحمانی، جلال بنیانی می باشند و تا چند روز آیتده برپا است.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید