• اخبار

اکران «بندر اسنچ» در سالن غزل تالار حافظ

اکران «بندر اسنچ» در سالن غزل تالار حافظ
داستان فیلم درباره‌ی پسری به اسم استفن باتلر است که می‌خواهد با الهام از یک کتاب به خصوص که در آن قصه به چند شاخه تقسیم می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه نمایش هفتگی خود، نمایش فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان را در برنامه خود دارد.

روز چهارشنبه این هفته فیلم مستند «بندر اسنچ» فیلمی از  «دیوید اسلید» را به نمایش خواهد گذاشت.

درباره فیلم:

ساختار داستان‌گویی فیلم، بر پایه‌ی قرار دادن انتخاب‌هایی اکثرا دو گزینه‌ای مقابل مخاطب جلو می‌رود. فرمتی که مدت‌ها است در دنیای بازی‌های ویدویی در حال اجرا شدن است و حالا در اشکال و فرمت‌های گوناگونی دنبال می‌شود. ولی فیلم، به هیچ عنوان نسخه‌ی تکرارشده‌ای از همان بازی‌ها در قالب لایواکشن نیست. چرا که حتی بین ماهیت انتخاب‌محور بودنش و داستانی که دارد، تناسبی مثال‌زدنی برقرار می‌کند.

داستان فیلم درباره‌ی پسری به اسم استفن باتلر است که می‌خواهد با الهام از یک کتاب به خصوص که در آن قصه به چند شاخه تقسیم می‌شود و خواننده، خودش با انتخاب‌های خود، داستان را به پایان می‌رساند، یک بازی ویدیویی بسازد. یک بازی ویدیویی داستان‌محور.

بعد از نمایش فیلم نشست بحث و تحلیل پیرامون ویژگی های اصلی خلاقیت در ساختار فیلم  برگزار می شود.

این برنامه چهارشنبه ۱۹ دی، ساعت ۱۷، در سینما تک غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار می شود و ورود برای علاقمندان آزاد می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500