• اخبار

پیوند ایستگاه های راهنمایی و رانندگی فارس به شبکه دوستدار کتاب

پیوند ایستگاه های راهنمایی و رانندگی فارس به شبکه دوستدار کتاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: فعالیت های فرهنگی اجتماعی مردم نهاد، بار مسئولیت ما را سنگین تر می کند که بایستی این گونه فعالیت ها را ارج نهیم و در کشور معرفی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در حاشیه بازدید از سراهای مهربانی شیراز، از طرح همیاران راهنمایی و رانندگی نیز بازدید به عمل در آورد.

صابر سهرابی گفت: این گونه فعالیت ها هم تاثیرگذار است و هم یک فرهنگ سازی در جهت نهادینه کردن احترام به قانون و شناخت آن می باشد تا درون مردم نهادینه شود.

سهرابی با اشاره به ورود مجمع خیرین به فعالیت های فرهنگی افزود: کاری که مجمع خیرین در این حوزه انجام داده مخصوصاً در حوزه فرهنگ، برای بنده بسیار جای خوشحالی داشت که دوستانی بدون هیچ مزد و مواجبی، کار فرهنگی را به شکلی بسیار درست و صحیح انجام و گسترش میدهند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد: این گونه فعالیت های فرهنگی اجتماعی مردم نهاد، بار مسئولیت ما را سنگین تر می کند که بایستی ضمن شناسایی این عزیزان و فعالیت هایی که انجام می دهند، این گونه فعالیت ها را ارج نهیم و در کشور معرفی کنیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس خاطرنشان کرد: در برنامه های توسعه کتاب و کتابخوانی که سال 98 خواهیم داشت، این سراها را هم به شکل ویژه ای، جهت استمرار و گسترش آن ها، خواهیم دید.

وی همچنین به بازدید از همیاران نیروی انتظامی که در چهارراه ها حضور دارند رفت و ضمن تقدیر از این فعالان اجتماعی و فرهنگی گفت: آماده ایم تا با وصل کردن ایستگاه های راهنمایی و رانندگی به شبکه های دوستدار کتاب، پیوند و پیوست فرهنگی را از طریق ترویج کتاب تقویت کنیم.

بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی  بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی بازدید صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از سراهای مهربانی

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
۱۳ دی ۱۳۹۷ ۲۲:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500