اخبار

در حوزه پیشگیری از وقوع جرم، زبان هنر تاثیرگذارتر از هر زبان و ابزاری خواهد بود

در حوزه پیشگیری از وقوع جرم، زبان هنر تاثیرگذارتر از هر زبان و ابزاری خواهد بود
صابر سهرابی همچنین در مورد پویانمایی گفت: این هنر که از مقوله های مهم و اثرگذار در دنیای کودکان و نوجوانان است، مخاطبان خود را از میان بزرگ سالان نیز انتخاب کرده است و اثرات بارزی را بر شخصیت فردی و اجتماعی این روزهای جامعه ما داشته و دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در ادامه این جشنواره ،با بیان اینکه این اولین جشنواره پویانمایی استان فارس است که با حضور پرشور هنرمندان در استان فارس برگزار میشود ابراز داشت : بسیار امیدوارم بتوانیم گامی که با همکاری قوه قضاییه در حوزه فرهنگ و هنر برداشته ایم با همکاری سایر ارگان ها جهت افزایش و ارتقای سطح کیفی فرهنگ جامعه افزایش دهیم.

صابر سهرابی همچنین در مورد پویانمایی گفت: این هنر که از مقوله های مهم و اثرگذار در دنیای کودکان و نوجوانان است، مخاطبان خود را از میان بزرگ سالان نیز انتخاب کرده  است و اثرات بارزی را بر شخصیت فردی و اجتماعی این روزهای جامعه ما داشته و دارد.

سهرابی افزود: نقش هنر پویانمایی به عنوان ابرهنر و در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و ناهنجاری هی هر جامعه ای می تواند معجزه آسا باشد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس اضافه کرد: در بحث آموزش که پیشگیری را تسهیل می کند، هنر پویانمایی می تواند با توجه به پیشبرد کنونی در حوزه جذب مخاطب از مهم ترین و برترین «هنر- رسانه» موجود باشد و این مقوله را باید به فال نیک گرفت که دستگاه قضایی کشور جهت پیشبرد اهداف خود از راه و روش این «هنر- صنعت» بدیع، لطیف و جذاب طریق راه پیموده است.

۱۳ دی ۱۳۹۷ ۲۰:۰۸
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید