• اخبار

دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی فارس برگزار می‌شود

دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی فارس برگزار می‌شود
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، از برگزاری دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی این استان خبر داد و گفت: این دوره‌ها به‌منظور توانمندسازی مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت و با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برگزار می‌شوند.

وی با یادآوری اینکه این دوره‌ها با همکاری مؤسسه نورالمجتبی(ع) اجرا می‌شوند، افزود: هدف از برگزاری این دوره‌ها ارتقای سطح دانش مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت است.

سهرابی با بیان اینکه دوره‌های مذکور در نقاط مختلف کشور اجرا می‌شوند که استان فارس یکی از آن‌هاست،‌ گفت: این دوره‌ها در دو مرحله مجازی و حضوری و کارگاهی اجرا می‌شوند.

مدیرکل ارشاد فارس همچنین به موضوع دوره‌های مذکور اشاره کرد و گفت: این دوره‌ها در موضوعاتی نظیر اخلاق مدیریت، اصول تیم‌سازی و کارگروهی، راهکارهای رشد و تعالی سازمان، مخاطب‌شناسی و ارتباط با مخاطب، آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی، بیمه و... برگزار خواهند شد.

وی یادآور شد: شرکت‌کنندگان در این دوره که موفق به کسب امتیاز لازم (کسب نمره ٨٠ از ١٠٠ ) در دوره مجازی شوند، از مزایای شرکت در دوره حضوری که در فصل بهار ٩٨ در شهر مقدس قم برگزار می‌شود، بهره‌مند شده و با حضور در کارگاه آموزشی دو روزه می‌توانند از کلاس‌های حضوری با اساتید متخصص بهره گیرند.

سهرابی اظهار کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند تا تاریخ ۱۵ دی‌ماه جاری به سایت www.nmi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام اقدام ویا با شماره تلفن ٠٢٥٣٢٩٣٨٠٨٠- داخلی ١٤-١٩-٢٠ و یا شماره تماس ٠٢١٦١٩٠٥- داخلی ٣١٤ تماس حاصل کنند.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
۱۳ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500