اخبار

خانواده حوزه فرهنگ و ارشاد گردهم آمدند

خانواده حوزه فرهنگ و ارشاد گردهم آمدند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برپایی نخستین نشست دستگاه ها و ارگان های زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان خبر داد و گفت: این ارتباط باعث همدلی و نزدیکی بیشتر می شود که نتیجه آن استفاده از ظرفیت های یکدیگر جهت به پیش بردن هر چه بیشتر فعالیت های فرهنگی خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، نخستین نشست دستگاه های زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان فارس با حضور صابر سهرابی، مدیرکل و معاونان وی و همراهی علیرضا زینلی، مدیریت و معاون اداره کل حج و زیارت فارس، سید عباس موسوی، اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سید احمد نجفی، مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در فارس، روح الله منوچهری، مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان فارس در دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار گردید.

صابر سهرابی در این نشست گفت: جای بسی خرسندی است که بالاخره همه دستگاه های خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شامل نهاد کتابخانه های عمومی، اداره اوقاف و امور خیریه، خبرگزاری جمهوری اسلامی و سازمان حج و زیارت؛ دور یک میز جمع شدند و امیدوارم این نشست سنت حسنه ای باشد که در پی آن ارتباطات این دستگاه ها بیش از پیش برقرار شود و به صورت تنگاتنگ همچون اعضای یک خانواده برنامه ها و فعالیت های خود را به پیش ببریم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، ادامه داد: این ارتباط باعث همدلی و نزدیکی بیشتر می شود که نتیجه آن استفاده از ظرفیت های یکدیگر جهت به پیش بردن هر چه بیشتر فعالیت های فرهنگی خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به تأکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت هماهنگی بیش از پیش دستگاه های زیرمجموعه این وزارت خانه، افزود: مسلماً حضور همه مسئولان دستگاه های هم خانواده در برنامه ها و استفاده از ظرفیت های یکدیگر باعث شکوفا شدن عرصه فرهنگ، دین و هنر خواهد شد و از سوی دیگر باید تلاش کنیم تا در شهرستان ها نیز این اتفاق هر چه سریعتر بیفتد.

سایر اعضای حاضر در این نشست نیز ضمن تأکید بر تداوم و ایجاد یکپارچگی دستگاه های هم خانواده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخی از موارد همکاری و هماهنگی را با یکدیگر در برنامه ها و ثمره آن همکاری ها را به عنوان مثالی جهت هماهنگی بیشتر عنوان کردند.

گفتنی است؛ در این نشست سید علی اکبر موسوی، به عنوان مسئول دبیرخانه این کارگروه معرفی و قرار شد تا نشست های بعدی، بنا به اعلام خواست هر دستگاه به صورت چرخشی در دستگاه های مربوطه برگزار گردد و در پایان نیز هر دستگاه فرد مرتبط خود را برای هماهنگی های لازم با دبیرخانه معرفی کرد.

 

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۸:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید