• اخبار

واگذاری مجتمع های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به بخش خصوصی

واگذاری مجتمع های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به بخش خصوصی
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، اعلام داشت: مجتمع های فرهنگی هنری در راستای اشتغال زایی، برای جوانان به بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، غلامرضا یوسفی نژاد اضافه کرد: راه اندازی سینما و سالن های اکران فیلم، کافی شاپ، کلاس های آموزشی اعم از مهارت آموزی، فرهنگی و هنری از جمله فعالیت های است که جهت رونق و درآمدزایی در این مجتمع ها در نظر گرفته می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، گفت: این اداره کل در سطح استان فارس 40 مجتمع فرهنگی هنری دارد که در حال حاضر همگی در حال انجام فعالیت های فرهنگی و هنری می باشند.

یوسفی نژاد افزود: سرمایه گزار با تجهیزات متعلقه در دوره پیشنهادی قرارداد به عنوان مشارکت کننده در اجرای برنامه های فرهنگی اداره کل نقش مهمی دارد و از سویی در دوره واگذاری و فعال سازی محتمع های با برنامه های متنوع موجب افزایش مخاطبین و در نتیجه رونق اقتصادی آن خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون 29 پروژه در حال ساخت داریم که از این تعداد 14 مورد مربوط به نهاد کتابخانه ها و 15 مورد مربوط به این اداره کل است که آمادگی دارد تمام این پروژه ها را به بخش خصوصی واگذار نماییم.

وی اضافه کرد: پروژه های راه اندازی نگارخانه در شهرستان ها نیز پس از بررسی های کارشناسی در فراخوان مزایده واگذاری قرار خواهند گرفت و افرادی که دارای سابقه فعالیت های فرهنگی هنری باشند در اولویت می باشند. همچنین متقاضیان می توانند پس از اعلام فراخوان در روزنامه های رسمی برای شرکت و اعلام آمادگی به این اداره کل مراجعه نمایند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97