اخبار

خوانش نمایشنامه عکس یادگاری با خانم بزرگ در چهارشنبه های تئاتر

خوانش نمایشنامه عکس یادگاری با خانم بزرگ در چهارشنبه های تئاتر
نمایشنامه "عکس یادگاری با خانم بزرگ" توسط هنرجویان کانون نمایش پویا به سرپرستی نوید جعفری در چهارشنبه تئاتر این هفته خوانش می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس،نوید جعفری مدیر آموزش و سرپرست کانون نمایش پویا در مورد اجرای این نمایشنامه خوانی  گفت : پروژه خوانش نمایش هنرجویان سال سوم کانون نمایش پویا ،در حالی چهارشنبه اجرا میشود که  هنرجویان سال دوم سال گذشته نمایشنامه افرا را به روی صحنه بردند و خوشحالم که اکثریت هنرجویان این چهار سال گذشته در حال فعالیت هنری هستند.

وی در ادامه افزود : عده ای در دیگر استانها که در زمان دانشجویی میهمان کانون نمایش بودند و در شهر خودشان فعال هستند و دیگرانی که در گروه های نمایشی شیراز به عنوان بازیگر ، طراح تئاتر و در زمینه ساخت فیلم کوتاه و انیمیشن فعالیت می کنند.

نوید جعفری در خصوص اهداف کانون نمایش افزود : هدف اصلی که معرفی نسلی جدید و خلاق در تیاتر بود در دوره های کانون نمایش محقق شد و مهم تر اینکه در کانون نمایش پویا هدف پرورش خلاقیت و فهم توانایی بود، اینکه قرار نیست همه ما در تیاتر بازیگری کنیم تیاتر دنیای بزرگی است که در هر گوشه اش هنرمندی با سمتی در حال فعالیت است و قرارمان این بود با شناخت تیاتر و آشنایی با عوامل تیاتر مسیری همراه برای خود بسازیم.

این کارگردان تئاتر در ادامه گفت :خوشبختانه بخش عمده ای از این بچه ها با شور و انرژی فعالیت می کنند  و بخش دیگری این دوره را زمینه ساز خلاقیت و راهی برای شناخت بهتر خود یافتند.

هم اکنون دوره چهارم کانون نمایش پویا با هنرجویانی جدید در حال برگزاری است و بی گمان در اینده نزدیک شاهد پروژه عملی آنان در کنار اجرای یک نمایش و یک پرفورمنس متفاوت کارگاهی با حضور منتخب هنرجویان سال دوم خواهید بود .

خوانش نمایش نامه« عکس یادگاری با خانم بزرگ »

به قلم چیستا یثربی

هدایت و طراحی: نوید جعفری

با حضور هنرجویان کانون نمایش پویا :

کاوه خواجه ، زهرا منوچهری ، نارسیس اوجی ، مهیار زاهدی و آیدا صالحی

چهارشنبه های تئاتر ۷ شهریور ۹۷ ساعت ۱۸ شیراز ، تالار حافظ، طبقه دوم ، کافه کتاب شیراز کاری از کانون نمایش تیاتر پویا

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید