اخبار

پایان فیلمبرداری فیلم کوتاه «امیرعلی» در شیراز

پایان فیلمبرداری فیلم کوتاه «امیرعلی» در شیراز
فیلم کوتاه داستانی «امیرعلی» به کارگردانی شیوا قنبریان و تهیه شده در انجمن سینمای جوانان استان فارس به پایان فیلمبرداری خود رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، این فیلم کوتاه  داستانی به  مدت 20 دقیقه داستان پسر نوجوانی را روایت می کند که در بحران طلاق پدر و مادرش در وضعیت انتخاب بین تصمیم عقلانی و تصمیم اخلاقی قرار می گیرد.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از؛ کارگردان: شیوا قنبریان، فیلمنامه: حمید طاهری و شیوا قنبریان، بازیگران: مهدی حسینی نیا، نیما یوسف ور،شبنم نیکوبخت، مدیر فیلمبرداری: پیمان عباس زاده، صدابردار: سعید زند ،تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان استان فارس.

شیوا قنبریان دانش آموخته دوره فیلمسازی انجمن سینمای جوانان استان فارس در سال 1382 می باشد که فیلمنامه نویسی و فیلمسازی را به طور حرفه ای از همان سال شروع کرده است.

وی کارشناس ادبیات نمایشی و کارشناس ارشد سینما از دانشگاه هنرهای زیبا، دانشگاه تهران می باشد؛ زمینه فعالیت او تدریس، نگارش نقد و مقالات سینمایی، ترجمه و فیلم نامه نویسی است.

از آثار او می توان به ترجمه کتاب مهم و جریان ساز «ژانر فیلم» اثر «استیو نیل» اشاره کرد؛ وی همچنین در حال نگارش سریال «بهار نارنج» می باشد.

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید