اخبار

آغاز به کار بخش کودک و نوجوان در «یکشنبه های داستان»

آغاز به کار بخش کودک و نوجوان در «یکشنبه های داستان»
بخش کودک و نوجوان در «یکشنبه های داستان» آغاز بکار کرد؛ "پاتوق کتاب شیراز" و "انجمن ادبیات کودک و نوجوان انگشت جادویی شیراز"، همراهان و یاران گروه نمایش باران" و "یکشنبه های داستان" در برگزاری این برنامه همراهی می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، دبیر "یکشنبه های داستان" بیان کرد: گروه و انجمن ما، در گروه بزرگ نمایشی "باران" به سرپرستی استاد بهاره شفیعی فعالیت دارد که بخش داستان خوانی و اجرای قصه و... را بر عهده دارد.

احسان آذرمان، افزود: گروه نمایش باران ، همواره بر پیوند بین ادبیات و نمایش تاکید داشته و دارد.

وی ادامه داد: برنامه یکشنبه های داستان از سال 1395 شروع به فعالیت کرده که طی این دو سال خوانش و اجرای داستان ها، تجربه ی چندین اجرای قصه همینطور همکاری در برگزاری جشنوارک نون و پنیر و قصه نیز داشته ایم.

آذرمان تصریح کرد: در ضمن به پیشنهاد این جانب و حمایت همه جانبه سرپرست گروه، تصمیم گرفته شد که در سال سوم یکشنبه های داستان، تاکید ویژه ای بر قصه ها و داستان های کودک و نوجوان داشته باشیم و در نهایت بخش ویژه کودک و نوجوان در یکشنبه های داستان متولد شد.

وی در ادامه بیان کرد: یاران و همراهان این برنامه شامل "پاتوق کتاب شیراز" و "انجمن ادبیات کودک و نوجوان انگشت جادویی شیراز"، همراهان و یاران گروه نمایش باران" و  "یکشنبه های داستان" در برگزاری این برنامه همراهمان هستند .

در ادامه وی اعلام کرد: ما پذیرای هر گونه پیشنهاد برای این برنامه از سوي هنرمندان و مردم فهیم شیراز هستیم.

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید